Načítání...

Čím žijeme?
SQUAT ID23 Mysleli jste si, že v Pařížské nikdy neuvidíte squat? Mýlíte se..  

V Praze na prestižní adrese Pařížská 23 vznikl jedinečný projekt, který zaujme všechny milovníky designu a architektury. V krásném činžovním domě v centru města žije pět  rozdílných rodin, každá má jiný styl a potřeby.  Nyní ovšem všichni odjeli  a klíče od svých domovů svěřili vybraným architektům, kteří v jejich nepřítomnosti byty přetvoří dle vlastních představ. Pět pater, pět rodin, pět architektonických ateliérů… Každý byt překvapí něčím jiným, ale jedno mají společné : skvělý zážitek z interiéru a jedinečný podpis. Byty můžete obsadit mnoha různými způsoby. Ráno se tu budou konat workshopy, firemní či privátní akce. Odpoledne budou patřit komentovaným prohlídkám  a večer je čas na party, stačí prostor zarezervovat a uspořádat  nezapomenutelnou akci ve squatu pro své partnery, přátele či zaměstnance. 
Squat ID23 bude mít své dveře otevřené od 24.listopadu do 22.prosince. 

Byt v prvním patře vytvořila designérka Ivanka Kowalski, která zde představuje odkaz k pařížským interiérům. Do kontrastu staví tradiční a moderní materiály, není tedy divu, že k realizaci povrchů přizvala společnost Němec, jejíž patentovaný povrch Betonepox® skvěle kontrastuje s klasickými prvky bytu.     

V koupelnách bytu byla použita epoxidová stěrka Betonepox
® v kombinaci s dalšími materiály.  Soukromé tělocvičnu bytu  zkrášluje svěží zeleň živé,  kaskádové ,vertikální  zahrady Němec.    

Ve druhém patře navrhla architektka Radka Valová se svým ateliérem OOOOX jedinečný byt plný honosných zlatých prvků odkazujících na prestižní adresu. Rozbíjí je ovšem ostrými geometrickými tvary a  betonovými povrchy  od společnosti Němec.
 

Na podlaze v jídelně byla zkombinována epoxidová stěrka Betonepox
® s šestiúhelníkovou dlažbou, navazující na sebe v nepravidelných přechodech. Obývací pokoj s klasickými kachlovými kamny vás překvapí originální kreativní stěnou, kterou vytvořila architektka Valová s pomocí teamu společnosti Němec.

Nahlédněte do naší galerie

www.insidecor.cz www.squatid.cz


___________________________________________________________________________________________Společnost Němec s.r.o. se v letošním ročníku soutěže „Zasedačka roku“ stala po boku společností Microsoft a Skanska generálním partnerem této akce. 

 Naší snahou není pouze hodnocení pracovního prostředí firem v České republice, ale především přispět k jejímu zlepšení. Věříme, že máme co nabídnout. 

Více informací naleznete na www.zasedackaroku.cz

Zpět